Hakkımızda

Sayın Hasan Karaman tarafından 1983 yılında kurulan Haskar Lastik A.Ş., 37 yıldır ara vermeksizin Türkiye lastik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bugüne, sektörde önemli başarılara imza atmış olan şirketimiz; temel değerlerine bağlı bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul, İzmir ,Bursa ve Antalya’da yer alan yenilikçi depolarımız , perakende satış noktalarımız ve etkin lojistik sistemlerimiz ile müşterilerimize en hızlı şekilde ürün tedariğini gerçekleştirmekteyiz.

37 yıl önce Pirelli bayiliği ile başlayan yolculuğumuz bugün; Goodyear, Pirelli, Michelin, Hankook bayilikleri ve Nexen, Roadstone distribütörlükleri ile devam etmektedir.

NEDEN HASKAR?

Güçlü Lojistik

Merkezi konumda tercih edilmiş lojistik üslerimiz ile iş ortaklarımıza bilinen bir çok markaya en kısa sürede ulaşım sağlanması için çalışmaktadır.

Geniş Ürün Gamı

Distribütörlükler, yetkili bayiliklerin getirdiği 20’den fazla marka, yüzlerce çeşit ve ebat lastik, iş ortaklarımızın gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri odaklı çalışma stratejisi benimsenerek, müşterilerinin kazanan tarafta olmasını hedefler.

Finansal İmkanlar

Bir çok bankayla çeşitli ödeme planları oluşturma imkanı sunuyoruz.

Yaygın Satış Noktaları

Türkiye’nin bir çok farklı noktasında, farklı illerde perakende satış noktalarımız ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizdedir.

30 Yıllık Deneyim

Uzun yıllardır sektörün içinde, sahada savaşarak, adil ve pozitif yaklaşımla güçlü bir şirket yapısı oluşturulmuştur.

Yukarı